Multi Biorytm

Twój blog lifestylowy

Gadżety reklamowe to jeden z bardziej znanych sposobów na dotarcie ze swoją ofertą do klienta. Reklamę można umieścić praktycznie wszędzie, począwszy od długopisów aż po wizytówki czy banery. Doskonałym miejscem na reklamę są również kalendarze firmowe 2021. Pozwalają one na zamieszczenie reklamy firmy na stosunkowo dużej powierzchni (w zależności od rodzaju kalendarza). I właśnie na tych rodzajach kalendarzy skupimy się w dzisiejszym artykule. Koniecznie zostań z nami do końca.

Rodzaje kalendarzy reklamowych

Tak naprawdę każda drukarnia ma w swojej ofercie trzy podstawowe typy kalendarzy. Są nimi: kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne oraz kalendarze piramidki. Są to najbardziej powszechne rodzaje kalendarzy, bardzo często wybierane przez klientów. Pokrótce opiszemy każdy z nich.

Kalendarz trójdzielny: Składa się on z główki, trzech kalendariów oraz stopki. Jego wymiary pozwalają na umieszczenie widocznej reklamy w główce (najczęściej logo firmy) oraz stopce.

Kalendarz jednodzielny: Składa się z główki, jednego kalendarium oraz stopki. Kalendarz jednodzielny jest zazwyczaj mniejszy od kalendarza trójdzielnego. Mimo to można zamieścić na nim praktycznie tej samej wielkości reklamę.

Kalendarz piramidka: Jest to stojący kalendarz przypominający budową piramidkę. Najczęściej spotkać możemy go na biurkach pracowników. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że bardzo łatwo znaleźć dla niego miejsce na biurku czy stoliku.

Które kalendarze warto kupić do promocji własnej firmy?

Dobrym wyborem na pewno okażą się kalendarze trójdzielne. Jeśli postawimy na oryginalny design, możemy być pewni, że kalendarz trójdzielny będzie przyciągał spojrzenia klientów. Kalendarz trójdzielny wiszący w dobrym punkcie zapewni nam reklamę przez cały rok. Kalendarze jednodzielne to z kolei wybór dla osób, które dysponują mniejszą ilością miejsca w swoim biurze. Mogą one być równie skuteczne co kalendarze trójdzielne o nieco większych wymiarach. Natomiast kalendarze piramidki to idealny dodatek, który sprawdzi się w każdym biurze.

RELATED ARTICLES

outsourcing call center 3

Cechy dobrego agenta Call Center

Czy wiesz, że nawet jeden błąd agenta call center może mieć negatywny wpływ na całokształt Twojej działalności? Na przykład, jeśli agent zachowuje się źle wobec klienta, a klient zaczyna oczerniać Twoją markę, to nie tylko tracisz tego klienta, ale także innych, na których wpływa jego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *