Multi Biorytm

Twój blog lifestylowy

Gadżety reklamowe to jeden z bardziej znanych sposobów na dotarcie ze swoją ofertą do klienta. Reklamę można umieścić praktycznie wszędzie, począwszy od długopisów aż po wizytówki czy banery. Doskonałym miejscem na reklamę są również kalendarze firmowe 2021. Pozwalają one na zamieszczenie reklamy firmy na stosunkowo dużej powierzchni (w zależności od rodzaju kalendarza). I właśnie na tych rodzajach kalendarzy skupimy się w dzisiejszym artykule. Koniecznie zostań z nami do końca.

Rodzaje kalendarzy reklamowych

Tak naprawdę każda drukarnia ma w swojej ofercie trzy podstawowe typy kalendarzy. Są nimi: kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne oraz kalendarze piramidki. Są to najbardziej powszechne rodzaje kalendarzy, bardzo często wybierane przez klientów. Pokrótce opiszemy każdy z nich.

Kalendarz trójdzielny: Składa się on z główki, trzech kalendariów oraz stopki. Jego wymiary pozwalają na umieszczenie widocznej reklamy w główce (najczęściej logo firmy) oraz stopce.

Kalendarz jednodzielny: Składa się z główki, jednego kalendarium oraz stopki. Kalendarz jednodzielny jest zazwyczaj mniejszy od kalendarza trójdzielnego. Mimo to można zamieścić na nim praktycznie tej samej wielkości reklamę.

Kalendarz piramidka: Jest to stojący kalendarz przypominający budową piramidkę. Najczęściej spotkać możemy go na biurkach pracowników. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że bardzo łatwo znaleźć dla niego miejsce na biurku czy stoliku.

Które kalendarze warto kupić do promocji własnej firmy?

Dobrym wyborem na pewno okażą się kalendarze trójdzielne. Jeśli postawimy na oryginalny design, możemy być pewni, że kalendarz trójdzielny będzie przyciągał spojrzenia klientów. Kalendarz trójdzielny wiszący w dobrym punkcie zapewni nam reklamę przez cały rok. Kalendarze jednodzielne to z kolei wybór dla osób, które dysponują mniejszą ilością miejsca w swoim biurze. Mogą one być równie skuteczne co kalendarze trójdzielne o nieco większych wymiarach. Natomiast kalendarze piramidki to idealny dodatek, który sprawdzi się w każdym biurze.

RELATED ARTICLES

Sprawdź jakie monitory dla graczy będą odpowiednie

Jakie monitory dla graczy będą odpowiednim wyborem?

Podczas kompletowania sprzętu gamingowego ważny jest przede wszystkim wybór solidnego komputera i monitora generującego płynny obraz wysokiej jakości. Pozostałe akcesoria można bez problemu wymienić na lepsze, ale baza powinna służyć nam długo – podpowiadamy, jak wybrać monitor do grania. Dlaczego wybór monitora ma tak duże…

gra planszowa

Nie wiesz jakie zabawki dla dzieci wybrać? Sprawdź!

Wszystkie dzieci (duże i małe) uwielbiają zabawki. Śmiało, zapytaj dziecko, czego chce na święta, a większość powie: „Zabawki!” Jednak rodzice nie chcą kupować żadnych zabawek, które szybką znudzą ich dzieci po czym wylądują na strychu jako nieużywane. Chcą również czegoś, co spełnia normy bezpieczeństwa, a…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *