Multi Biorytm

  Twój blog lifestylowy

  Gadżety reklamowe to jeden z bardziej znanych sposobów na dotarcie ze swoją ofertą do klienta. Reklamę można umieścić praktycznie wszędzie, począwszy od długopisów aż po wizytówki czy banery. Doskonałym miejscem na reklamę są również kalendarze firmowe 2021. Pozwalają one na zamieszczenie reklamy firmy na stosunkowo dużej powierzchni (w zależności od rodzaju kalendarza). I właśnie na tych rodzajach kalendarzy skupimy się w dzisiejszym artykule. Koniecznie zostań z nami do końca.

  Rodzaje Kalendarzy Reklamowych

  Tak naprawdę każda drukarnia ma w swojej ofercie trzy podstawowe typy kalendarzy. Są nimi: kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne oraz kalendarze piramidki. Są to najbardziej powszechne rodzaje kalendarzy, bardzo często wybierane przez klientów. Pokrótce opiszemy każdy z nich.

  Kalendarz Trójdzielny: Składa się on z główki, trzech kalendariów oraz stopki. Jego wymiary pozwalają na umieszczenie widocznej reklamy w główce (najczęściej logo firmy) oraz stopce.

  Kalendarz Jednodzielny: Składa się z główki, jednego kalendarium oraz stopki. Kalendarz jednodzielny jest zazwyczaj mniejszy od kalendarza trójdzielnego. Mimo to można zamieścić na nim praktycznie tej samej wielkości reklamę.

  Kalendarz Piramidka: Jest to stojący kalendarz przypominający budową piramidkę. Najczęściej spotkać możemy go na biurkach pracowników. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że bardzo łatwo znaleźć dla niego miejsce na biurku czy stoliku.

  Które Kalendarze Warto Kupić Do Promocji Własnej Firmy?

  Dobrym wyborem na pewno okażą się kalendarze trójdzielne. Jeśli postawimy na oryginalny design, możemy być pewni, że kalendarz trójdzielny będzie przyciągał spojrzenia klientów. Kalendarz trójdzielny wiszący w dobrym punkcie zapewni nam reklamę przez cały rok. Kalendarze jednodzielne to z kolei wybór dla osób, które dysponują mniejszą ilością miejsca w swoim biurze. Mogą one być równie skuteczne co kalendarze trójdzielne o nieco większych wymiarach. Natomiast kalendarze piramidki to idealny dodatek, który sprawdzi się w każdym biurze.

  Zobacz również

  dobry kardiolog

  Sposoby na wyleczenie nadciśnienia

  Jak się okazuje jedną z najczęstszych chorób, która dotyczy ludzi w dzisiejszych czasach jest nadciśnienie tętnicze. Być może nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak groźna jest to przypadłość i właśnie z tego względu ją bagatelizują, a pod żadnym pozorem nie wolno nam tego…

  b5

  Rajstopy i pończochy dla eleganckich kobiet

  Ważnym elementem każdego stroju biznesowego, którego wymaga od kobiet firmowy dress code są rajstopy damskie lub pończochy. To za ich sprawą skóra wygląda bezbłędnie oraz ma jednolity koloryt. W ubiorze biznesowym rajstopy także spełniają fundamentalną rolę w połączeniu z butami. Zestawione ze szpilkami zabezpieczają przed…

  jakie monitory dla graczy beda odpowiednim wyborem

  Jakie Monitory Dla Graczy Będą Odpowiednim Wyborem?

  Podczas kompletowania sprzętu gamingowego ważny jest przede wszystkim wybór solidnego komputera i monitora generującego płynny obraz wysokiej jakości. Pozostałe akcesoria można bez problemu wymienić na lepsze, ale baza powinna służyć nam długo – podpowiadamy, jak wybrać monitor do grania. Dlaczego Wybór Monitora Ma Tak Duże…

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *