Multi Biorytm

Twój blog lifestylowy

Badania przeprowadzone w środowisku uniwersyteckim w Chicago dowodzą, że zadowolony i radosny pracownik, to lepszy pracownik, a czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy zwiększa jej wydajność!

Paul Kenneth przekonuje, że ciągłe czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy wpływa na jej efektywność

Współczesnym światem biznesu zaczęła rządzić pogoń za pieniądzem i władzą, co sprawiło, że staliśmy się zestresowanymi i zmęczonymi życiem pracownikami, którym brakuje motywacji do dalszych działań. I wcale nie będzie lepiej – każdy kolejny kryzys ekonomiczny, zagrożenia terrorystyczne i afery obniżają nasze morale.

Zapominamy z jakich powodów zdecydowaliśmy się na taką ścieżkę kariery, nie rozwijamy się, zaczynamy wykonywać rzemiosło. Kenneth uważa, że dobre nastawienie i uśmiech na twarzy nie powinny być zależne od zewnętrznych lub wewnętrznych problemów. Jeśli na kilkanaście minut przerwiemy pracę, odwrócimy się do naszego współpracownika i z nim porozmawiamy, firma na tym nie straci, a my zyskamy lepsze samopoczucie! Oczywiście, nie wszystkie interakcje z kolegami są idealne, ale na pewno każdy z nas ma kogoś, kogo w swojej firmie lubi.

Życie jest za krótkie, by wszystko brać na poważnie

Przestańmy marnować godziny na narzekanie – nie zmienimy nim świata biznesu. Ale jeśli będziemy czerpać radość z naszej pracy, możemy zmienić otaczającą nas rzeczywistość na przyjemniejszą do wspólnego życia.

RELATED ARTICLES

outsourcing call center 3

Cechy dobrego agenta Call Center

Czy wiesz, że nawet jeden błąd agenta call center może mieć negatywny wpływ na całokształt Twojej działalności? Na przykład, jeśli agent zachowuje się źle wobec klienta, a klient zaczyna oczerniać Twoją markę, to nie tylko tracisz tego klienta, ale także innych, na których wpływa jego…

Jak prawidłowo zmierzyć długość członka?

Długość i obwód to wartości, które budzą mnóstwo emocji wśród mężczyzn. Oczywiście o ile dotyczą rozmiaru penisa. Na samym początku pojawia się jednak podstawowy problem – mało kto wie, jak prawidłowo zmierzyć długość członka, by wynik faktycznie był obiektywny. Strony internetowe pełne okazują się porównań…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *