Multi Biorytm

  Twój blog lifestylowy

  Badania przeprowadzone w środowisku uniwersyteckim w Chicago dowodzą, że zadowolony i radosny pracownik, to lepszy pracownik, a czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy zwiększa jej wydajność!

  Paul Kenneth Przekonuje, Że Ciągłe Czerpanie Przyjemności Z Wykonywanej Pracy Wpływa Na Jej Efektywność

  Współczesnym światem biznesu zaczęła rządzić pogoń za pieniądzem i władzą, co sprawiło, że staliśmy się zestresowanymi i zmęczonymi życiem pracownikami, którym brakuje motywacji do dalszych działań. I wcale nie będzie lepiej – każdy kolejny kryzys ekonomiczny, zagrożenia terrorystyczne i afery obniżają nasze morale.

  Zapominamy z jakich powodów zdecydowaliśmy się na taką ścieżkę kariery, nie rozwijamy się, zaczynamy wykonywać rzemiosło. Kenneth uważa, że dobre nastawienie i uśmiech na twarzy nie powinny być zależne od zewnętrznych lub wewnętrznych problemów. Jeśli na kilkanaście minut przerwiemy pracę, odwrócimy się do naszego współpracownika i z nim porozmawiamy, firma na tym nie straci, a my zyskamy lepsze samopoczucie! Oczywiście, nie wszystkie interakcje z kolegami są idealne, ale na pewno każdy z nas ma kogoś, kogo w swojej firmie lubi.

  Życie Jest Za Krótkie, By Wszystko Brać Na Poważnie

  Przestańmy marnować godziny na narzekanie – nie zmienimy nim świata biznesu. Ale jeśli będziemy czerpać radość z naszej pracy, możemy zmienić otaczającą nas rzeczywistość na przyjemniejszą do wspólnego życia.

  Zobacz również

  grajewo-min

  Grajewo – Barometr zawodów w 2021 roku

  Jak wygląda na grajewskim rynku pracy zapotrzebowanie pracodawców? Kto ma duże szanse na zatrudnienie od zaraz, a komu może być trudniej znaleźć oferty pracy w Grajewie? Szukasz zatrudnienia w Podlaskiem? Dobrym pomysłem będzie przejrzenie ofert typu praca Grajewo. To siódme pod względem liczby ludności miasto w…

  cinieniomierz

  Jaki ciśnieniomierz półautomatyczny wybrać?

  Regularny pomiar ciśnienia to jedno z podstawowych badań, jakie powinniśmy przeprowadzać w warunkach domowych, nie tylko, gdy czujemy się źle, ale także profilaktycznie. Ciśnieniomierze są dziś zautomatyzowane, dlatego wystarczy założyć rękaw na ramię, napompować go i włączyć urządzenie. Wynik po kilkudziesięciu sekundach pojawi się na…

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *