Multi Biorytm

Twój blog lifestylowy

Badania przeprowadzone w środowisku uniwersyteckim w Chicago dowodzą, że zadowolony i radosny pracownik, to lepszy pracownik, a czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy zwiększa jej wydajność!

Paul Kenneth przekonuje, że ciągłe czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy wpływa na jej efektywność

Współczesnym światem biznesu zaczęła rządzić pogoń za pieniądzem i władzą, co sprawiło, że staliśmy się zestresowanymi i zmęczonymi życiem pracownikami, którym brakuje motywacji do dalszych działań. I wcale nie będzie lepiej – każdy kolejny kryzys ekonomiczny, zagrożenia terrorystyczne i afery obniżają nasze morale.

Zapominamy z jakich powodów zdecydowaliśmy się na taką ścieżkę kariery, nie rozwijamy się, zaczynamy wykonywać rzemiosło. Kenneth uważa, że dobre nastawienie i uśmiech na twarzy nie powinny być zależne od zewnętrznych lub wewnętrznych problemów. Jeśli na kilkanaście minut przerwiemy pracę, odwrócimy się do naszego współpracownika i z nim porozmawiamy, firma na tym nie straci, a my zyskamy lepsze samopoczucie! Oczywiście, nie wszystkie interakcje z kolegami są idealne, ale na pewno każdy z nas ma kogoś, kogo w swojej firmie lubi.

Życie jest za krótkie, by wszystko brać na poważnie

Przestańmy marnować godziny na narzekanie – nie zmienimy nim świata biznesu. Ale jeśli będziemy czerpać radość z naszej pracy, możemy zmienić otaczającą nas rzeczywistość na przyjemniejszą do wspólnego życia.

RELATED ARTICLES

Sprawdź jakie monitory dla graczy będą odpowiednie

Jakie monitory dla graczy będą odpowiednim wyborem?

Podczas kompletowania sprzętu gamingowego ważny jest przede wszystkim wybór solidnego komputera i monitora generującego płynny obraz wysokiej jakości. Pozostałe akcesoria można bez problemu wymienić na lepsze, ale baza powinna służyć nam długo – podpowiadamy, jak wybrać monitor do grania. Dlaczego wybór monitora ma tak duże…

gra planszowa

Nie wiesz jakie zabawki dla dzieci wybrać? Sprawdź!

Wszystkie dzieci (duże i małe) uwielbiają zabawki. Śmiało, zapytaj dziecko, czego chce na święta, a większość powie: „Zabawki!” Jednak rodzice nie chcą kupować żadnych zabawek, które szybką znudzą ich dzieci po czym wylądują na strychu jako nieużywane. Chcą również czegoś, co spełnia normy bezpieczeństwa, a…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *